עו"ד אלי לוטן: "לייצג חולי פיברומיאלגיה זו שליחות עבורי" - ייצוג חולי פיברומיאלגיה
פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אלי לוטן  עו"ד אלי לוטן: "לייצג חולי פיברומיאלגיה זו שליחות עבורי"

  אלי לוטן, ייצוג חולי פיברומיאלגיה

  "ההיכרות המעמיקה עם התסמונת ועם המגבלות הייחודיות של חולי פיברומיאלגיה, הניסיון הרב בהשמעת קולם של החולים, ההיכרות עם הגורמים הרלבנטיים בתחום – כל אלה הם הכלים שמאפשרים, בנוסף לידע המשפטי הרחב, את הייצוגי הראוי לחולי הפיברומיאלגיה". עו"ד אלי לוטן

  עו"ד אלי לוטן

  עו"ד לוטן בוגר לימודי משפטים באוניברסיטת תל-אביב וחבר לשכת עורכי-הדין משנת 1994.

  מזה שנים עו"ד לוטן משמש כיועץ המשפטי בהתנדבות של עמותת אס"ף – אגודת חולי CFS ופיברומיאלגיה. במסגרת זאת, הוביל את המאבק המשפטי להכרת זכויות חולי פיברומיאלגיה ותשישות כרונית בביטוח הלאומי. במסגרת זאת, הגיש מספר עתירות לבג"צ, השתתף בדיונים בוועדת בריאות ורווחה בכנסת וניהל מגעים רצופים עם בעלי התפקידים הרלבנטיים בהנהלת המוסד לביטוח לאומי.

  אלי לוטן, ייצוג חולי פיברומיאלגיה עו"ד אלי לוטן העביר עשרות הרצאות וימי עיון בנושא פיברומיאלגיה לעורכי דין, חולים, רופאים והציבור הרחב. עו"ד לוטן נמנה על סגל המרצים בקורס פוסקים וחברי ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, באוניברסיטת תל אביב.

  עו"ד אלי לוטן, נשוי לדליה (עורכת-דין בעצמה) ואב לבן ובת. חובב שיט ורכיבה על אופנוע, יין טוב (בעיקר ישראלי) ונגינה בגיטרה.

  האמור לעיל אינו בא במקום ליווי וייעוץ משפטי ואין מהווה לו תחליף. העושה שימוש באמור עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו האישית בלבד.

  ייעוץ משפטי וליווי חולי פיברומיאלגיה - 077-9973269
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף